Helmer Osslund, Modell mot grön bakgrund
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): Modell mot grön bakgrund, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på duk, 34 x 43 cm. På baksidan utställningsetikett. Proveniens: Bukowski Auktioner, katalog nr 417, Höstauktionen 1981, katalognr 193
Lagning, reva
323986
2015-08-26