Stolar 1800-tal
2015-08-26
323990
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st, sengustavianska provinsarbeten, 1800-tal, betsad furu
maskstungna, skador, kompletteringar