Ingegerd Silow rölakan
2015-08-26
323998
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, 1900-tal, rölakan, monogramsignerad IS, ca 202x139 cm
Slitage