Ingegerd Silow rölakan

Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD SILOW, matta, 1900-tal, rölakan, monogramsignerad IS, ca 202x139 cm

Slitage

323998

2015-08-26