Per Gummeson Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER GUMMESON (1858-1928),
Marin, signerad och daterad P. Gummeson -93, olja på duk, 25x37 cm.

324005

2015-09-13