Salongsgrupp Louis XV-stil

Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 9 dlr, Louis XV-stil, omkring 1900, rikt skuren dekor, vitmålade med klädsel i grönt, bestående av: soffa, 2 karmstolar, 1+5 stolar, sitthöjd ca 42-46 cm

Skadade stoppningar, , ommålade, en stol med lagning, slitage

324010

2015-08-26