Salongsgrupp Louis XV-stil
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 9 dlr, Louis XV-stil, omkring 1900, rikt skuren dekor, vitmålade med klädsel i grönt, bestående av: soffa, 2 karmstolar, 1+5 stolar, sitthöjd ca 42-46 cm
Skadade stoppningar, , ommålade, en stol med lagning, slitage
324010
2015-08-26