Ion Dimitriu-Barlad brons
2015-08-26
324021
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ION DIMITRIU-BARLAD (Rumänien 1890-1964): The last grenade of caporal Musat, signerad och daterad Dimitriu-Barlad 1919, mörkpatinerad brons, höjd 45 cm