Anshelm Schultzberg, Vinterlandskap
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Höstlandskap, Stockholm - Djutgården med utsikt mot fartyget af Chapman, signerad och daterad A. Schultzberg Djurgården 1924, olja på duk, 74x100 cm.
rispa i duken
324025
2015-09-04