Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, björk, låda i sargen, höjd 76, 86x41 cm, nyckel finns

Skador, fläckar, kärvande lås

324029

2015-08-26