Stol i rokoko

Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko
Stol i rokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, 1700-tal, rokoko, bemålad och träskuren

maskskador, kompletteringar, senare fotavslutningar

324030

2015-08-26