Peder Duke färgserigrafier

Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): (2) Geometriska kompositioner, signerade Peder Duke, numrerade, färgserigrafier, varierande mått, oramade

324032

2015-08-26