Nils Kreuger Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILS KREUGER (1858-1930),
Franska motiv, framsidan dubbelsignerad ´NILS KREUGER´ och ´Nils Kreuger´
tusch på kuvert 13x19 cm (motiv på båda sidor)
Utförd på 1880-talet
Proveniens: konstnärens familj

324048

2015-09-13