Reinhold Ljunggren färglitografi
2015-08-26
324058
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Segelbåt vid Julaftons fyr, signerad R Ljunggren, 179/360, färglitografi, ca 38x28 cm