Asger Jorn färgträsnitt

Asger Jorn färgträsnitt
Asger Jorn färgträsnitt

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ASGER JORN (1914-1973): "Études et surprises 5-strabisme pastoral", signerad och daterad Jorn -72, 60/75, färgträsnitt, ca 32x25 cm

324061

2015-08-26