Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ASGER JORN (1914-1973): "Études et surprises 5-strabisme pastoral", signerad och daterad Jorn -72, 60/75, färgträsnitt, ca 32x25 cm
324061
2015-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här