Matsalsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATSALSGRUPP, 11 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, stoppade sitsar, höjd ca 74, diameter 120 cm, 3 iläggsskivor med sarg vardera bredd 55 cm medföljer
Smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar
324067
2015-08-26