Natan Gutmann målning

Natan Gutmann målning
Natan Gutmann målning
Natan Gutmann målning
Natan Gutmann målning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATAN GUTMANN (1914-1990): Spelemän, signerad N. Gutman, blandteknik på pannå, 47x45 cm

Smärre slitage

324071

2015-08-26