Vägglampetter

Vägglampetter
Vägglampetter

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, fasettslipat glas, ljusarmar i mässing, höjd ca 57 cm

Skador, lagningar

324076

2015-08-26