Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), Landskap, stämpelsignerad, olja på duk, 44,5x57,5 cm
Uppfodrad
324079
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här