Carl Trägårdh Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), Landskap, stämpelsignerad, olja på duk, 44,5x57,5 cm

Uppfodrad

324079

2015-09-13