Ecke Hedberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ECKE HEDBERG (1868-1959), Landskap, Etaples, monogramsignerad E Hg, olja, du på pannå, 22x27 cm,
påskrift a tergo Erik Hedberg Etaples -93,
PROVENIENS: Konstnären Roland Svensson (1910-2003)

324081

2015-09-13