Ecke Hedberg Kollektion Vasa Konst
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ECKE HEDBERG (1868-1959), Landskap, Etaples, monogramsignerad E Hg, olja, du på pannå, 22x27 cm,
påskrift a tergo Erik Hedberg Etaples -93,
PROVENIENS: Konstnären Roland Svensson (1910-2003)
324081
2015-09-13