Alexander Langlet Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEXANDER LANGLET (1870-1953)
I stadens utkant, signerad och daterad A. Langlet 93,
olja på duk 41x32,5 cm
Proveniens: konstnärens familj

324082

2015-09-13