Vilhelm Holmgren Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VILHELM HOLMGREN (1863-1943)
Jeanne, konstnärens hustru, signerad V. Holmgren
olja på duk, 46x38 cm,
Kvarlåtenskapsstämpel a tergo
Proveniens: konstnärens familj

324104

2015-09-13