Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SPEGEL, omkring 1800, sengustaviansk, förgylld, träskuren dekor och pastellage, infällt fält med litografi, ca 175x78 cm
Enstaka förgyllningsbortfall, foliering med smärre skador
324126
2015-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här