Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GEORG PAULI (1855-1935), Carmen, monogramsignerad och daterad GP Paris 1911, även signerad a tergo G Pauli, olja, duk 55x46 cm
324135
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här