Georg Pauli Paris Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935), Carmen, monogramsignerad och daterad GP Paris 1911, även signerad a tergo G Pauli, olja, duk 55x46 cm

324135

2015-09-13