Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖSTA OLSON (1883-1966)
Kustlandskap, Il de Bréhat, osignerad (utförd sommaren 1917), olja, duk 54x65 cm
Proveniens: konstnärens dotter, Anna-Lisa Olson
324137
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här