Gösta Olson Kollektion Vasa Konst
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
GÖSTA OLSON (1883-1966)
Kustlandskap, Il de Bréhat, osignerad (utförd sommaren 1917), olja, duk 54x65 cm
Proveniens: konstnärens dotter, Anna-Lisa Olson
Kuntoraportti
324137
Päivämäärä:
2015-09-13