Gösta Olson Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

GÖSTA OLSON (1883-1966)
Kustlandskap, Il de Bréhat, osignerad (utförd sommaren 1917), olja, duk 54x65 cm
Proveniens: konstnärens dotter, Anna-Lisa Olson

Kuntoraportti

324137

Päivämäärä:

2015-09-13