Hans Erni etsning

Hans Erni etsning
Hans Erni etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS ERNI (Schweiz, 1909-2015), Porträtt av konstnärens far, signerad och daterad -47, numrerad 27/ ?, etsning, ca 31,5x24 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Bladet något gulnat, fläckar samt veck

324138

2015-09-01