Garibaldi Lindberg Symbolism Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GARIBALDI LINDBERG (1863-1957),
Kentaur som smygtittar på badande kvinnor, signerad och daterad Garib. Lindberg -98,
blandteknik 33,5x25,5 cm,
PROVENIENS: Frölichska Samlingen. Nr.462

324141

2015-09-13