Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GARIBALDI LINDBERG (1863-1957),
Kentaur som smygtittar på badande kvinnor, signerad och daterad Garib. Lindberg -98,
blandteknik 33,5x25,5 cm,
PROVENIENS: Frölichska Samlingen. Nr.462
324141
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här