Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN BAUER (1882-1918)
Figur i skogen, osignerad, akvarell 9x10 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling, (Bauer-samling)
324145
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här