Robert Thegerström Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919), Stilleben, signerad och daterad R. Thegerström 1911, olja på duk, 50x61 cm

324147

2015-09-13