Otto Strandman Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTO STRANDMAN (1871-1970)
Modellstudie i friluft, monogramsignerad OS och daterad Borntorp 29 juli 1897, olja, duk på pannå 23,5x23 cm

324148

2015-09-13