Vilhelm Holmgren Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VILHELM HOLMGREN (1863-1943), Vid vävstolen, signerad V. Holmgren, olja, duk på papp-pannå, 45x37 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

324152

2015-09-13