Vilhelm Holmgren Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VILHELM HOLMGREN (1863-1943)
Konstnärens hustru Jeanne på verandan, osignerad, olja, duk, 57x73 cm
Påskrift på spännramen "Herr Holmgren Karlaplan 10A"
Proveniens: konstnärens familj

324153

2015-09-13