Prins Eugen Molnet Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad,
etsning, bildytan 24x19 cm
(Plåtkantens mått 24,8x19,8 cm)
Föreningen för Grafisk Konst 1897,
Proveniens: Gösta Stenmans samling

324156

2015-09-13