Edvard Rosenberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934)
Vinterlandskap i aftonrodnad, signerad Edv. Rosenberg,
olja på duk 58,5x94 cm

324158

2015-09-13