Byråer England

Byråer England
Byråer England
Byråer England
Byråer England
Byråer England
Byråer England
Byråer England
Byråer England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅER, 1 par, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, läderklädda skivor, beslag i mässing, höjd ca 50, 46x40 cm

Ytskador, en läderklädd skiva med mindre reva

324162

2015-08-27