Brosch kravattnål

Brosch kravattnål
Brosch kravattnål
Brosch kravattnål
Brosch kravattnål
Brosch kravattnål
Brosch kravattnål
Brosch kravattnål
Brosch kravattnål
Brosch kravattnål
Brosch kravattnål

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SMYCKEN, mm, 18/1900-tal, delvis silver, bl a brosch i silver med dekor i niello i form av dolk, ryska stämplar, armbandsur, bl a Tissot samt talande klocka

Ej genomgånget, skador, slitage kan förekomma

324167

2015-08-26