Elias Erdtman Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945), Månsken över vatten, signerad och daterad E Erdtman 99, olja på duk, 40x54 cm

324191

2015-09-13