Elias Erdtman Kollektion Vasa Konst

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945), "Myrmark i skogen", signerad och otydligt daterad E Erdtman 1907, olja, duk på papp-pannå, 58,5x42,5 cm

324193

2015-09-13