Judith Johansson matta Kvinnliga Formgivare

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JUDITH JOHANSSON, matta, rölakan, grön bas med inslag av blått, gult och rött, signerad JJ, ca 300 x 200 cm

Lagningar, fläckar

324198

2015-09-12