Rölakansmatta Ingegerd Silow Kvinnliga Formgivare

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, geometrisk dekor i gult brunt och vitt, signerad IS, ca 287 x 197 cm

Slitage

324199

2015-09-12