Nadezda Streltzova oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 70 x 80 cm

324200

2015-08-27