Oidentifierad konstnär olja på duk daterad 1916

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Bylandskap med hamn och segelbåtar, bär otydlig signatur och daterad 1916, olja på duk, 67x56,5 cm

324201

2015-08-27