Robert Thegerström Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919), Landskap, signerad och daterad R. Thegerström 1902, akvarell, oval, 21x22,5 cm

324210

2015-09-13