Skänk 1800-tal
2015-08-27
324213
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÄNK, 1800-tal, dörrluckor med räfflad dekor, 2-lådor, inredning med hyllplan, höjd ca 116, 124x47 cm, nyckel medföljer
Renoverad, kompletterad, senare bemålad, slitage