Erik Kock Siljan Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIK KOCK (född 1887),
"Valborgsmässoafton vid Siljan", signerad och daterad ´E. Kock -21, olja, duk 55x92 cm

324223

2015-09-13