Erik Tryggelin Stockholm Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIK TRYGGELIN (1878-1962),
Torghandel, Hötorget, signerad E. Tryggelin samt daterad´Hötorget 1903, olja, duk på pannå, 54,5x41 cm

324226

2015-09-13