Anna Rosenbäck
2015-08-27
324268
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Gold City Red 24", signerad och daterad A Rosenbäck -15, blandteknik/akryl/imitationsguld, ca 80 x 80 cm
Oramad