Les Must de Cartier kulspetspenna
2015-08-27
324275
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LES MUST DE CARTIER, kulspetspenna, förgylld, stämplat serienummer 984389, i originalförpackning med certifikat, vikt ca 32,4 g