Vilhelm Holmgren Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VILHELM HOLMGREN (1863-1943),
Kvinna i blått, "Gunnel", signerad a tergo (med blyerts) V. Holmgren, samt daterad 1908, kvarlåtenskapsstämpel a tergo, olja på pannå 27x21 cm
Proveniens: Konstnärens familj

324277

2015-09-13