Gösta Hallencreutz oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA HALLENCREUTZ (1881-1952): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad G. Hallencreutz, 56x41,5 cm

324296

2015-08-27